servis: 732 389 654

SKVĚLÁ ZPRÁVA - JSME V NOVÉM

Od 1. 4. 2019 se na Vás těšíme na nové adrese Jarošovská 869/ II, Jindřichův Hradec.

Vážení zákazníci,

velmi si vážíme vzájemné spolupráce při prodeji a servisu vozů značek CITROËN a PEUGEOT. Společnost UNI AUTA s.r.o. vznikla v roce 2016 s cílem vybudovat v Jindřichově Hradci velmi nadstandardní zázemí pro prodej a servis nových a ojetých vozidel.

Těsně před dokončením stavby areálu UNI AUTA majitelé akceptovali nabídku na odkup společností AR SERVIS / AR PARTNER s. r. o., které se zabývají autorizovaným prodejem / servisem vozidel ŠKODA AUTO a provozem stanice STK v Jarošovské ulici v Jindřichově Hradci. UNI AUTA a AR SERVIS mají od roku 2017 stejné vlastníky a až do současnosti poskytovaly své služby na dvou místech v Jindřichově Hradci.

Díky scelení areálu společnosti AR SERVIS s. r. o. v roce 2018 jsme se rozhodli, že veškeré aktivity související s prodejem a servisem vozů značek ŠKODA AUTO, PEUGEOT a CITROËN budeme napříště provádět na jednom místě ve zcela zrekonstruovaném areálu společnosti AR SERVIS s.r.o. v Jarošovské ulici. Soustředíme tak veškeré obchodní a servisní aktivity tak, abyste nemuseli jezdit na různá místa ve městě a měli všechny služby po ruce v jednom areálu.

Od 1. 4. 2019 se na Vás těšíme na nové adrese Jarošovská 869/ II, Jindřichův Hradec.

Díky uvedeným změnám se zvýší kapacita servisního zázemí, dojde k prodloužení pracovní doby na oddělení prodeje ojetých vozidel a zároveň se pro klienty společnosti UNI AUTA s. r. o. zvýší dostupnost stanice STK a Měření emisí. ZCELA BEZE ZMĚNY ZŮSTÁVAJÍ VŠECHNY TELEFONÍ A E-MAILOVÉ ÚDAJE, na oddělení prodeje nových vozů PEUGEOT a CITROËN se na Vás těší se svým týmem vedoucí prodeje Daniel Doležal. Servisní služby bude i nadále zastřešovat vedoucí servisu Jan Hippmann za všechny zastoupené značky.

Přestěhování společnosti UNI AUTA s. r. o. je zcela logickým krokem v dalším vývoji obou společností a je to opatření, které znamená další růst a stabilitu pro všechny nabízené automobilové značky.

V roce 2020 se dále můžete těšit na vybudování nové polo veřejné rychlonabíjecí stanice pro elektromobily značek ŠKODA AUTO – PEUGEOT – CITROËN.

Věříme, že informace o změně adresy firmy je pro Vás pozitivní a že Vás brzy přivítáme v nových prostorách společnosti UNI AUTA s.r.o. při objednávce nového vozu PEUGEOT / CITROËN či při návštěvě servisu.

Karel Pilný, spolumajitel společnosti

Petr Žáček, výkonný jednatel

  • SKVĚLÁ ZPRÁVA - JSME V NOVÉM