servis: 732 389 654

TESTOVACÍ JÍZDY JSOU TADY

Testovací jízdy jsou tady - 24. 8. 2019 se za námi přijďte podívat na Jindřichohradecké letiště, v rámci 23. Mistrovství ČR v balónovém létání zde pořádáme naše letošní testovací jízdy.

TESTOVACÍ JÍZDY A 23. MISTROVSTVÍ ČR V BALÓNOVÉM LÉTÁNÍ

Máme radost, že vás můžeme pozvat na Mistrovství republiky v balónovém létání, které se v Jindřichově Hradci ještě nikdy nekonalo. Jindřichův Hradec a okolí není pořadatelům neznámý. Nádherná příroda, spousta vhodných ploch pro vzlety a přistání pořadatele upoutaly natolik, že se rozhodli letošní soutěž uspořádat u nás. V okolí Jindřichova Hradce byla dokonce založena tradice nočního létání s horkovzdušnými balóny v České republice.

Mistrovství ČR v balónovém létání se koná pod záštitou starosty města Jindřichův Hradec Ing. Stanislava Mrvky. Termín akce je 20. 8. 2019 - 24. 8. 2019. Doprovodný program pro veřejnost je naplánován na podvečer 23. 8. 2019 a odpoledne 24. 8. 2019. Naše testovací jízdy budou probíhat v sobotu 24. 8. 2019 od 13 do 18 hodin.Podrobné informace o soutěži i doprovodném programu naleznete na internetové adrese www.balloon2019.cz.

Kromě vlastní soutěže, ve které se představí přibližně 25 – 30 soutěžních balónů z České republiky a ze zahraničí, jsou připraveny lety balónů mimo soutěž především vyhlídkové lety přes Jindřichův Hradec a okolí tzv. fiestu, stejně tak ve spolupráci s Aeroklubem letecký den pro veřejnost v sobotu na letišti v Jindřichově Hradci a navíc balónové žárovky – noční světelnou show. Let balónem je jistě jeden ze zážitků, který by většina z nás chtěla prožít. Nebojte se připravujeme pro vás soutěž o let balónem. Sledujte náš Facebook a Instagram, kde soutěž budeme komunikovat. Podrobné informace o letech balónem naleznete na internetové adrese www.skyballon.cz

Aby se taková událost mohla vůbec uskutečnit, je potřeba hodně podpory. Společnost UNI AUTA je jedním z partnerů Mistrovství ČR v balónovém létání.

Těšíme se na spousty balónů na nebi a pořadatelům Mistrovství přejeme pěkné balónové počasí po celou dobu plánované akce!

  • Inzerát
  • balon
  • balony