servis: 732 389 654

Příslušenství Peugeot

Dodejte svému vozu PEUGEOT osobitý charakter. Příslušenství PEUGEOT je navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám.

Seznamte s nabídkou originálního příslušenství PEUGEOT, které je určeno přesně pro váš vůz. S jeho pomocí vytvoříte vůz, který se vám bude podobat, odpovídat vašim představám a potřebám. Ale nejen to… Originální příslušenství Peugeot vám zaručí excelentní úroveň kvality a bezpečnosti.

Autosalon UNI AUTA nabízí svým zákazníkům prodej a montáž originálních náhradních dílů a příslušenství na vozy Peugeot. Nabídka příslušenství Peugeot je vytvořena tak, aby uspokojovala všechny Vaše potřeby. Příslušenství navržené speciálně pro Váš vůz je zárukou vysoké kvality a výkonnosti.

  • originální díly a příslušenství
  • kompletní nabídka náhradních dílů a příslušenství na všechny modely
  • dostupnost a rychlost montáže
  • poradenství odborného proškoleného personálu
  • odborná montáž náhradních dílů

Pro objednávky a více informací kontaktujte náš prodejní tým Peugeot:

Mobil: +420 731 657 252
E-mail: petr.fialka@uniauta.cz

Originální díly Peugeot

PEUGEOT vám nabízí náhradní díly, které se dokonale hodí pro váš vůz. Jedná se o nejvíce spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné řešení vhodné pro údržbu a opravy vašeho vozu. Originální díly Peugeot, které se vyrábí na základě stejných přísných zadávacích podmínek a výrobních norem jako díly používané při montáži vozů Peugeot při výrobě, používají vhodné kvalitní materiály. Podrobují se celé škále testů, aby vašemu vozu přinesly spolehlivost, dlouhou trvanlivost a bezpečnost.

Petr Fialka
Petr Fialka
Sklad
mobil: +420 731 657 252
petr.fialka@uniauta.cz